Biuletyn Informacji Publicznej
Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku

Statystyki

Licznik odwiedzin: 260 997

Dziś odwiedzin: 184. Teraz na naszej stronie: 8 osób.

Data uruchomienia Biuletynu: środa, 10 maja 2017r.

Czy wiesz, że?

Nasz BIP jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Wszystkie treści poprawnie wyświetlają się na ekranach komputerów, tabletów oraz smartfonów.

Przeglądasz stronę, która nie jest aktualna
Treść poniżej jest przestarzała i nieaktualna. Przeglądasz wersję strony, która została już zmieniona. Istnieje nowsza wersja tej treści.

Przejdź do aktalnej wersji strony

Podstawowe Informacje o Prudnickim Ośrodku Kultury

Prudnicki Ośrodek Kultury służy mieszkańcom Gminy Prudnik od 1990 roku, zapewniając im jak najszersze uczestnictwo w kulturze. Jesteśmy nowoczesnym, otwartym na potrzeby lokalnej społeczności miejscem, z kompetentną i zaangażowaną kadrą ukazującą innowacyjne kierunki działań.

Dzięki sieci filii możemy dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Umożliwiamy realizację inicjatyw kulturalno ? społecznych. Budujemy współpracę z instytucjami, organizacjami pozarządowymi oraz wszystkimi, którzy oddziałują na kulturę w naszym mieście. Różnorodna i ciągle wzbogacana oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Propagujemy dokonania uznanych artystów, jednocześnie zapewniając opiekę rodzimym twórcom.

Pieczołowitą troską otaczamy dzieci i młodzież. Zajęcia prowadzone w Prudnickim Ośrodku Kultury kształtują wrażliwość młodych ludzi i pozwalają im znaleźć właściwą dla nich formę artystycznej ekspresji dzięki organizowanym zajęciom: plastycznym, teatralnym, muzycznym, tanecznym. Prudnicki Ośrodek Kultury jest ostoją dla osób spragnionych kultury i platformą dla grup mieszkańców chcących się rozwijać.

Uchwałą Nr LV/870/2014 Rady Miejskiej w Prudniku z dnia 30 kwietnia 2014 r. Prudnicki Ośrodek Kultury został połączony z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Prudniku. Działalność statutowa i merytoryczna prowadzona jest przy ul. Mickiewicza 1 (Biblioteka) oraz w obiekcie przy ul. Kościuszki 1 A (Prudnicki Ośrodek Kultury) gdzie znajdują się biura, sala widowiskowo - reprezentacyjna na 130 osób, sale kameralne, wykładowe, plastyczna, taneczne, muzyczna, studio nagraniowe i małe studio telewizyjne.

Autorski program realizacji zadań POKiBP na lata 2021 - 2028 (dr Sylwia Gawłowska):

Autorski_program.pdf

Obraz: Siedziba Prudnickiego Ośrodka Kultury
Siedziba Prudnickiego Ośrodka Kultury

 

Metryka tej strony

Podmiot udostępniający informację: Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku

Autor informacji/strony: Marcin Kujawa
Data publikacji w Biuletynie: wtorek, 23 lutego 2021r. godz.: 15:35

Statystyki wyświetleń: 1437 razy | Wyświetleń wszystkich wersji tej strony: 5 058.

Liczba zmian (edycji): 3. Zobacz: historię zmian tej strony

Kliknięcie przycisku drukuj stronę uruchamia procedurę wydruku w przeglądarce. Pojawia się okno opcji Twojej przeglądarki, które pozwala ustalić parametry wydruku. W treści wydruku pomijane są menu, nagłówki itp. Do drukarki zostanie wysłana jedynie właściwa treść tej strony.

Ten dokument wydrukowano ze strony internetowej:
http://pokprudnik.biuletyn.net.pl/bip-strona-93-podstawoweinformacjeoprudnickimosrodkukultury.html
Data wygenerowania wydruku: wtorek, 27 lutego 2024r. godz.: 11:12Trwa pobieranie treści strony BIP


http://pokprudnik.biuletyn.net.pl/bip-strona-93-podstawoweinformacjeoprudnickimosrodkukultury.html