Biuletyn Informacji Publicznej
Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku

Statystyki

Licznik odwiedzin: 129 329

Dziś odwiedzin: 98. Teraz na naszej stronie: 4 osoby.

Data uruchomienia Biuletynu: środa, 10 maja 2017r.

Czy wiesz, że?

Dostęp do wszystkich treści naszego Biuletynu możliwy jest także poprzez klawiaturę. Kliknij klawisz TAB aby uruchomić dodatkowe menu szybkiego wyboru.

Podstawowe Informacje o Prudnickim Ośrodku Kultury

Prudnicki Ośrodek Kultury służy mieszkańcom Gminy Prudnik od 1990 roku, zapewniając im jak najszersze uczestnictwo w kulturze. Jesteśmy nowoczesnym, otwartym na potrzeby lokalnej społeczności miejscem, z kompetentną i zaangażowaną kadrą ukazującą innowacyjne kierunki działań.

Dzięki sieci filii możemy dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Umożliwiamy realizację inicjatyw kulturalno ? społecznych. Budujemy współpracę z instytucjami, organizacjami pozarządowymi oraz wszystkimi, którzy oddziałują na kulturę w naszym mieście. Różnorodna i ciągle wzbogacana oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Propagujemy dokonania uznanych artystów, jednocześnie zapewniając opiekę rodzimym twórcom.

Pieczołowitą troską otaczamy dzieci i młodzież. Zajęcia prowadzone w Prudnickim Ośrodku Kultury kształtują wrażliwość młodych ludzi i pozwalają im znaleźć właściwą dla nich formę artystycznej ekspresji dzięki organizowanym zajęciom: plastycznym, teatralnym, muzycznym, tanecznym. Prudnicki Ośrodek Kultury jest ostoją dla osób spragnionych kultury i platformą dla grup mieszkańców chcących się rozwijać.

Uchwałą Nr LV/870/2014 Rady Miejskiej w Prudniku z dnia 30 kwietnia 2014 r. Prudnicki Ośrodek Kultury został połączony z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Prudniku. Działalność statutowa i merytoryczna prowadzona jest przy ul. Mickiewicza 1 (Biblioteka) oraz w obiekcie przy ul. Kościuszki 1 A (Prudnicki Ośrodek Kultury) gdzie znajdują się biura, sala widowiskowo - reprezentacyjna na 130 osób, sale kameralne, wykładowe, plastyczna, taneczne, muzyczna, studio nagraniowe i małe studio telewizyjne.

Autorski program realizacji zadań POKiBP na lata 2021 - 2028 (dr Sylwia Gawłowska):

Autorski_program.pdf

Obraz: Siedziba Prudnickiego Ośrodka Kultury
Siedziba Prudnickiego Ośrodka Kultury

 

Metryka tej strony

Podmiot udostępniający informację: Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku

Autor informacji/strony: Marcin Kujawa
Data publikacji w Biuletynie: wtorek, 23 lutego 2021r. godz.: 15:35

Statystyki wyświetleń: 237 razy | Wyświetleń wszystkich wersji tej strony: 1 765.

Liczba zmian (edycji): 2. Zobacz: historię zmian tej strony

Kliknięcie przycisku drukuj stronę uruchamia procedurę wydruku w przeglądarce. Pojawia się okno opcji Twojej przeglądarki, które pozwala ustalić parametry wydruku. W treści wydruku pomijane są menu, nagłówki itp. Do drukarki zostanie wysłana jedynie właściwa treść tej strony.

Ten dokument wydrukowano ze strony internetowej:
http://pokprudnik.biuletyn.net.pl/bip-strona-93-podstawoweinformacjeoprudnickimosrodkukultury.html
Data wygenerowania wydruku: piątek, 24 września 2021r. godz.: 20:04Trwa pobieranie treści strony BIP


http://pokprudnik.biuletyn.net.pl/bip-strona-93-podstawoweinformacjeoprudnickimosrodkukultury.html